Nabídka práce

Zde najdete odkazy na nabídku práce pro stylisty, fotografy, redaktory, brigády a praxe v mediální sféře a další.

Společnosti a organizace, které by rády vložily inzerát s nabídkou práce, prosím napište nám zde a my vaši nabídku zveřejníme.

Nákupčí módy, Slevomat.cz, Praha

Milujete módu, zajímáte se o aktuální trendy, máte přehled o módním průmyslu a rádi byste pracovali v nákupu? Možná hledáme právě vás!

Otevíráme novou pracovní pozici Nákupčí módy na plný úvazek, který bude mít na starost přípravu kampaní. Rádi bychom do týmu uvítali někoho veselého, komunikativního, organizovaného a zapáleného do konceptu Slevomatu.

Pracovní náplň:

  • Vyhledávání nových, potenciálně zajímavých dodavatelů, uzavírání smluv
  • Komunikace a rozvoj vztahů se svěřenými dodavateli v češtině i angličtině
  • Odpovědnost za zajištění a zpracování podkladů od dodavatelů a jejich předání příslušným oddělením
  • Dodání a příjem vzorků
  • Organizace přepravy zboží a spolu s expedicí vyhodnocení kvality dodávky
  • Vyhodnocení výsledků prodeje, komunikace napříč odděleními
  • Vyhodnocení výsledků kampaně a následná komunikace s dodavateli
  • Sledování trendů a cen na trhu

Předpoklady:

  • Zájem o módu, značky a trendy
  • Angličtina slovem i písmem
  • Analytické myšlení, proaktivní přístup
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Pokročilá znalost MS Excelu a internetu
  • Zkušenost 1 – 2 roky ideálně v obchodním oddělení výhodou

Nabízíme:

  • Dobré platové podmínky s ohodnocením odpovídajícím nasazení a schopnostem
  • Náročnou a pestrou práci v mezinárodním prostředí s dobrou perspektivou rozvoje
  • Mladý, dynamický a veselý pracovní tým v rychle rostoucí silné firmě s více než 100 zaměstnanci
  • Zázemí v centru Prahy (50 metrů od Náměstí Míru)
  • Práci na živnostenský list, nebo hlavní pracovní poměr
  • Nástup možný ihned

V případě zájmu pošlete email s předmětem Nákupčí módy na veronika.hlavacova@slevomat.cz a připojte své CV (v ČJ a AJ) a motivační dopis.