O Módní Unii

Módní Unie sdružuje ty nejlepší fashion a beauty blogery z České a Slovenské republiky.

Naše mise: Rozdmýchat v Čechách a na Slovensku konverzaci nových trendech a módě obecně a vytvořit lepší povědomí o místním streetstylu.

Náš web: ModniUnie.com je unikátní v tom, že zde najdete přehledně seřazené články a aktuální tematické diskuze z blogů všech členů Unie. Každou hodinu zde naleznete nové posty, vždy s jednou úvodní fotkou a začátkem článku. Máme totiž za to, že je mnohem lepší si celý článek vychutnat v plné podobě na blogu daného autora. Na ModniUnie.com také najdete rozsáhlý seznam českých a slovenských blogerů, pracovní nabídky v českých a slovenských médiích, adresář s kontakty obchodů v Čechách a na Slovensku a také spoustu šikovných tipů a rad, jak si zřídit a vést svůj vlastní fashion nebo beauty blog. Brzy také můžete začít odebírat náš pravidelný newsletter zde.

Náš facebook: Klikněte „like/líbí“ na www.facebook.com/modniunie a budete vždy přímo v centru dění – můžete si popovídat s našimi spřátelenými blogery, dozvíte se v předstihu o našich akcích jako jsou semináře, různá skupinová setkání a večírky a svou účast můžete potvrdit přímo přes facebook.

Naše skupinové semináře: Domníváme se, že zkušenosti a dovednosti je třeba sdílet zdarma. Na skupinové semináře blogerů vždy zveme experty z fashion a beauty odvětví, kteří přednáší na určité téma z oboru. V minulosti jsme uspořádali přednášky o stylingu, co všechno obnáší psaní pro lifestylové tituly a jaký je proces výroby videa na web. O našich příštích setknání se dozvíte na naší facebookové stránce zde. Máte-li nějaké nápady nebo námět na diskuzi, které byste se v budoucnu rádi zúčastnili, postněte vaše nápady na naši facebookovou zeď zde.

Náš Twitter: Přidejte si Modní Unii na Twitteru! Najdete nás pod @modniunie. Beze všeho nám tweetujte jakékoliv otázky z oblasti módy, kosmetiky a nakupování a my se vynasnažíme vám co nejrychleji a nejlépe odpovědět. Nenechte si ujít naše Tweety ohledně speciálních eventů, zajímavých postů z mezinárodních fashion a beauty webů a mnoho dalších zajímavých informací.

Vztah s médii: Značky se čím dál víc snaží o spolupráci s blogery. Blogeři zase chtějí navázat co nejlepší vztah se značkami (mají zájem navštěvovat akce pro novináře, testovat jejich produkty, možnost zeptat se expertů na otázky, které pak použijí pro články na svém blogu). Módní Unie pomáhá blogerům a značkám najít k sobě cestu zajímavou, etickou a nápaditou formou. Pokud zastupujete nějakou značku nebo jste media partner a máte zájem oslovit ty nejlepší místní blogery, napište nám sem.

Máte zájem se dozvědět bližší informace o Módní Unii? Napište nám sem.

Naše logo: Podpořte Módní Unii a dejte si naše logo na vaší stránku. Pro logo ve větším rozlišení stačí kliknout na obrázek.

O logu: Naše logo vytvořila umělkyně Trang Luongová, jež momentálně žije v Praze.

„Trang Luongová věčně proplouvá světem, hledajíc při tom všechny formy krásy. Má ráda Fridu Kahlo, která je její největší vzor, v poslední době je blázen do umělkyň  Cocorosie. Sbírá zajímavé zlaté šperky, miluje hezky upravené vlasy,  třešňové květy, origami, originální reklamy, módní a designové  časopisy, chtěla by bydlet bud´ v pralese anebo v Japonsku v zemi přírody, čistoty, křehkosti a krásy, má ráda výstavy všeho druhu. Ráda kreslí a zbožňuje Photoshop.“

Máte-li zájem o to, aby pro vás Trang vytvořila něco úžasného, kontaktujte ji zde.