CAMEL COAT

Jak já miluju zasněženou krajinu, no není to nádhera? O to víc se těším, že se konečně brzy podívám i na hory. No, v tom bílém prostředí se to fotí prostě samo :). Ten vlněný kabát, který mám už rok a půl je vůbec nejlepší zimní kabát co mám. Ne nadarmo se říká, že do kabátu se vyplatí investovat. Je mi v něm krásně teplo, stejně tak od nohou ve skvělých botách. A díru na koleni netřeba řešit, kabát po zavázání mám až pod kolena ;).
Jo a mám na vás PROSBU mimo téma, nemáte náhodou nějaký zaručený tip na ranní vstávání? U mě to není je otázka zimy, nezáleží na ročním období, jsem největší lenoch a vstávání je pro mě totální peklo ( už od malička, maminka by mohla vyprávět, když mě budila do školy :). Je pravda, že chodím spát skoro každý den kolem půlnoci, ale zkusila jsem chodit spát i v 10 a žádná změna. Myslím si, že se to u mě nezmění, ale řekla jsem si, že se zkusim zeptat vás, na vaše zkušenosti a třeba něco vymyslíme. :).

coat – ZARA // jeans – NEVER DENIM via BIK BOK // cap – COSTES // shoes – TIMBERLAND // bag – REBECCA MINKOFF // watch – KOMONO via FRESHLABELS